Co chystáme

Pojeďte s námi do Lozic – už nejezděte, zrušeno

Aktualizace – víkend v Lozicích byl zrušen z důvodu velkého počtu naráz odhlášených žen a tím nemožnost plně zachovat veškeré slibované služby, například úžasná vegetariánská strava (kuchařka). Na jedinečnosti a kvalitě nám záleží, proto volíme tuto cestu. Je nám líto, ale je asi třeba směřovat energii jinam. Proč někoho budit, když tvrdě spí. Děkujeme všem zbývajícím za zájem, vážíme si toho.

Rok se sešel s rokem a my se opět 26.-28.5.2023 vracíme do do Lozic, kde nám vloni bylo tak krásně. Jakmile se za vámi zaklapnou mohutná vrata usedlosti, zapomenete na všechny starosti a ocitnete se v jiném světě. Ticho, klid, zeleň, opravené prostory staletého statku, kde na každém centimetru vás něco zaujme a překvapí, vkusně opravené ubytovací prostory, nádherná jídelna s obrovským stolem a přenádherný sál s dřevěnou podlahou. Na usedlosti se nachází kozí farma, kde si můžete vyzkoušet i dojení koz a zakoupit sýry, které, dle mé zkušenosti, ani trochu nejsou cítit kozinou. Všechny tyto prostory nám budou po celý víkend k dispozici a my je budeme náležitě využívat. Ostatně jak jsme se měli loni se můžete mrknout zde.

Náš zážitkový program na víkend neustále ladíme v duchu našeho originálního konceptu tak, aby vyhovoval všem věkovým skupinám žen. Mohou s námi jet i necvičící. Pro ně připravíme mezitím jiný program. Náš víkend je o radosti, uvolnění těla a mysli, sdílení, ale i dozvídání se něčeho nového v rámci přednášek, poznání, povídání, ale i naslouchání. Sami můžete dostávat, ale i předávat. Každý víkend nás něčím úžasně překvapí a my s vděčností tyto dary přijímáme.

Co na vás chystáme?

V pátek začíná program v 17 hodin, kdy se naladíme na prostor a zacvičíme si v uvolňujícím a radostném tempu se Šárkou. Všechna cvičení jsou uzpůsobena tak, aby je zvládl každý. U nás nic nemusíte, ale můžete :).

V 18.30 bude večeře. Úžasná vegetariánská kuchyně paní kuchařky nás nepřestane nikdy udivovat. Ve 20 hodin se sejdeme při večerním meditačním prostoru. Jaký bude? Přesně nedokážu říct. Ale jedno vím jistě – bude přesně takový, jaký v ten daný okamžik má být, jaký nám bude seslán. Možná aktivní na odstranění vnitřního napětí, možná pasivní na uvolnění a vyladění. Tajemství vesmíru.

Myšlenka večera – V životě se nesoustředíme na krásné okamžiky, které jsme prožily, ale na ty, které se nám nepovedly. Vraťme se zase k té šťastné holčičce, která má čistou radost ze svého bytí. Uvnitř jsme stále holky. 🙂

V sobotu se v 8 hodin sejdeme na nezapomenutelné ranní splývání s přírodou, zacvičíme si a protáhneme venku, nacítíme se Šárkou kytičky a dýchacími technikami probudíme tělo do nového dne.

Po snídani trochu povídání o reflexní terapii zábavnou formou. Podíváme se na ženský lymfatický systém a ukážeme si, jak pomocí reflexní terapie ovlivnit jeho funkci. Praktické povídání a ukázky bodů na nohou i na rukou. Jak nejlépe rozproudit lymfu, co ji brzdí, proč otékáme, dýchací a další techniky. Každá obdržíte materiály k tématu. Přesně v poledne bude oběd a hned poté bude následovat poobědová kávička.

Po obědě následuje zhruba 2 hodiny prostor pro „vypadnutí nebo vydechnutí“. Co tím myslím? Po aktivním programu se nám osvědčila procházka ke splavu nebo výlet autem do Luže např. do zrekonstruovaného poutního chrámu Panny Marie Pomocné ve Chlumku (cca 5 km autem), případně jen opalovačka a osobní klid.

Od půl třetí pokračuje odpolední program nově zařazeným ženským kruhem. „ŽENSKÝ KRUH“ – to je prostor pro rozbor na vložené téma. Ženský kruh je o předávání ženské moudrosti. Bezpečné místo, kde můžeme otevřeně mluvit o tom, co jinde nemáme chuť nebo odvahu otevřít. V kruhu žen se můžeme otevřít, uvolnit se a být sama sebou. V tomto bezpečném prostoru se můžeme učit jedna od druhé, rozebrat starosti, ale i předávat rady. V průběhu ženského kruhu dýchánek s kávičkou a koláčkem, který máte od nás v ceně pobytu. Pokud budete chtít nastolit své téma – neváhejte.

Konec sezení, je třeba se hýbat. Od půl páté jsou tu oblíbené energetické cviky od Šárky – zábava, smích, radost. Tím ale nekončíme. Po večeři teprve začíná čarovný, no nechci napsat čarodějnický :), čas. Podle počasí buď venku u ohně, nebo uvnitř v sále. Meditace, otevírání srdce, napojení na zdroj … co nám večer a universum přinese.

V neděle opět začneme před snídaní protažením a probuzením v přírodě se Šárkou a po snídani budeme pokračovat poslední víkendovou cvičební lekcí, tentokrát s overballem.

A pak? Doladíme energie a každá z vás si vybere energetickou svíčku, kterou máte od Lenky jako dárek. Bude jen vaše a bude pracovat jen pro vás. Dotyk světla – svíčky od Lenky. Pak už nám chybí jen oběd, nekonečné objímaní a loučení a návrat zpět do reality.

Přihláška

Souhrnné informace

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *